China rrotullues daulle granulator fabrikë makine dhe furnizuesit | Hengyun

rrotullues daulle makine granulator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti i prodhimit: 7-25t

Përdorimi kryesor: pleh ashpërim

Varg aplikimit: pleh komponim, pleh inorganik, pleh organik

Materialet zbatueshme: ≥60 rrjetë


Detail Product


Hyrje 
Drum granulator është një nga pajisjet kryesore në industrinë pleh kompleks. Ai është i përshtatshëm për prodhimin në shkallë të gjerë të granulim të ftohtë dhe të nxehtë dhe të lartë, të mesëm dhe të ulët pleh kompleks përqendrimit.

pleh organik peleta granulator
222
111

Parimi i punës:
Mënyra kryesore e punës është ashpërim ashpërim lagësht. Pas një sasi të caktuar të ujit ose avullit, pleh bazë është plotësisht kimikisht reaguar në cilindër, dhe nën disa kushte të lëngshme, rrotullimi i cilindrit është përdorur për të bërë grimcat materiale Prodhimi nje force shtrydh për të formuar një kros.

Funksion 
Pjesa e trupit është ngjitur me cilësi të lartë pjatë të mesme çeliku të karbonit, ndërtuar në rreshtim të veçantë gome apo acid-rezistente inox pjatë rreshtim çeliku, e cila realizon marimangat automatike heqjen dhe largimin e tumorit, duke eliminuar pajisjen tradicionale kruese.

wqerwq
grger
qwfqw

Aplikimi pleh të ndryshme 

NPK pleh pleh komponim
pleh kimik pleh fosfat
pleh Potassic  pluhur mineral
pleh amoniakut pleh inorganike

Aplikimi materiale të ndryshme të papërpunuara 

NPK materiale kimike fosfat
potasë pluhur mineral metali plehut të kafshëve
House refuzojnë kimike të tjera dhe materiale inorganike të para
DAV
DAV
SDR
model Fuqia (kw) reducer Capacty(T/H) granula Size(mm) Diametri (Mm) Gjatësia (Mm)
HY1206 5.5KW ZQ350 3-4T / H > 2mm 1200 6000
HY1506 11KW ZQ400 4-5T / H > 2mm 1500 6000
HY1807 15KW ZQ500 6-8T / H > 2mm 1800 7000
HY2008 18.5KW ZQ500 10-12T / H > 2mm 2000 8000

Këshillojë im i vogël për referencë tuaj
Nëse ju doni të bëni granula pleh azotit të lartë me kapacitet shumë të lartë, ju mund të konsideroni këtë.

Shipping

(1)
(16)
(23)

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  • WhatsApp Online Chat!